Oklejanie samochodów

Car wrapping cieszy się coraz większą popularnością. I nie ma w tym nic dziwnego. Oklejanie samochodów folią umożliwia zmianę stylizacji auta i nadanie mu niepowtarzalnego wyglądu. Szeroka paleta kolorów i dowolność wzorów sprawiają, że możliwe jest spełnienie praktycznie każdego życzenia klienta.

Dzięki wykorzystaniu specjalnych folii doświadczony aplikator może zmienić samochód nie do poznania. Problemu nie sprawi na przykład całkowita zmiana koloru auta. Klient jest w stanie w pełni zindywidualizować swój samochód. To dobra metoda do tego, by się wyróżnić na tle innych użytkowników dróg.

Zalety stosowania folii do oklejania samochodów nie kończą się jednak tylko na zmianie wyglądu. Folia karbonowa stanowi doskonałą ochronę dla lakieru. Dlatego warto pokryć auto nawet jej przezroczystą wersją. Lakier będzie dzięki temu chroniony przed odpryskami, otarciami czy blaknięciem w wyniku działalności promieni słonecznych.

Oklejanie samochodów konserwuje lakier i zapewnia mu dłuższą żywotność. Jest to też z pewnością tańsza metoda niż ponowne malowanie lub przemalowanie samochodu. Ponadto, mimo że okleina jest trwała, to łatwo ją usunąć, zastępując innym wydrukiem lub zostawiając oryginalny lakier. Dlatego car wrapping jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią zmiany lub trudno im się zdecydować na kolor auta – dzięki folii karbonowej mogą to zrobić w każdej chwili.

Oklejanie samochodów może również służyć celom reklamowym. Firmy takie jak Fabricam z Kielc specjalizują się w tego rodzaju działaniach, pozwalając klientom na umieszczenie dowolnego przekazu marketingowego na karoserii auta. Możliwe jest całkowite zakrycie auta folią w nadruku pełnokolorowym lub tylko jego części. Reklama samochodowa skutecznie dociera do odbiorców, a jej mobilny charakter sprawia, że ma ona spory zasięg.

oklejanie samochodu

Nakładanie folii karbonowej wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Dlatego właśnie współpracujemy z Fabricam przy realizacji usługi oklejania samochodów folią. Aplikatorzy Fabricam mają odpowiednią praktykę w tej materii, dzięki czemu klient ma zawsze pewność, że usługa zostanie wykonana z najwyższą starannością i jakością. Ponadto wiedzą, jak wykonać dobry projekt, który zagwarantuje optymalny efekt.

Oklejanie samochodów to stosunkowo nowa praktyka, jednakże warto się tym tematem zainteresować – niezależnie od tego, czy chodzi o nadanie autu wyjątkowej stylizacji, ochronę jego lakieru czy zamianę samochodu w mobilną reklamę.